HomeПитання та відповіді

Питання та відповіді

При покупці авто під ключ компанія здійснює комплекс послуг, який включає підбір авто, торги, оформлення необхідних документів, транспортування по США, доставку в порт Європи і подальша доставка в  Україну, також розмитнення. Крім того, GLONERO надає послуги з ремонту та сертифікації, які оплачуються окремо.

Перед тим, як брати участь в аукціоні, менеджер компанії GLONERO проводить регламентовану нашою компанією перевірку автомобіля. Оскільки це вторинний ринок, важливо знайти автомобіль, який експлуатувався дбайливо, який раніше не брав участь у ДТП і виставлений на аукціон перевіреною компанією. Обов’язковою умовою перевірки авто є звіти CarFax та AutoCheck (більшість наших конкурентів обмежуються цими перевірками, не розуміючи джерел та принципів формування таких звітів). Крім цього, ми користуємось кількома закритими базами даних та сервісами з перевірки заставного майна (не всі знають, але на аукціонах трапляються й автомобілі у кредиті та відвертий автомотлох).

Якісна перевірка автомобіля – це обов’язкова умова для всіх автомобілів, які ми щомісяця купуємо для наших клієнтів у США, Європі та Канаді. І якщо Вам, як покупцю, важливо звести до мінімуму ризики при покупці авто зі США – звертайтесь до компанії GLONERO.

Якщо говорити про окремі категорії авто, то тут першість тримають автомобілі з невеликими пошкодженнями, оскільки такі авто дешевше розмитнити в Україні і з них очевидна причина продажу. Автомобілі від лізингових компаній продаються на закритих аукціонах, часто у них вищі пробіги та вартість, але ці автомобілі продаються цілими і їх можна експлуатувати відразу після розмитнення та сертифікації.

Ми укладаєм договір з кожним клієнтом і зобов’язується виконувати всі умови договору згідно чинного законодавства. Всі платежі здійснюються поетапно і відправляються на розрахунковий рахунок, вказаний в договорі. Менеджери компанії GLONERO зобов’язуються зробити якісний підбір авто і забезпечувати супровід аж до прибуття автомобіля в Україну. Крім того, ми рекомендуємо застрахувати авто на час перевезення з США в Україну, що послужить додатковою гарантією. Ця послуга не є обов’язковою і здійснюється тільки на розсуд клієнта.

Для розрахунку термінів і вартості доставки звертайтесь до наших менеджерів. Щоб в процесі доставки не виникали додаткові витрати, на які Ви не розраховували, ми прораховуєм кожний лот окремо, щоб ви завжди розуміли вартість майбутнього авто. Вартість залежить від: міста відправки, розмір транспортного засобу і порт прибуття. 

Так! Крім страховки від повної втрати вантажу, яка робиться за замовчуванням, GLONERO пропонує додаткове страхування авто від дрібних пошкоджень (подряпин), які можуть завдати автомобілю в процесі навантаження \ вивантаження з контейнера.

Якщо авто доставляється з Америки, то це близько 6-8 тижнів, якщо з Південної Кореї – в середньому 5 тижнів. Термін залежить від логістики по країні, техніки до порту відправки та загруженості порту країни отримувача.

Ви отримуєте попередній  розрахунок, на кожний варіант лота та суму максимальної ставки. В якому враховуються всі витрати та фіксуєм в додатку до договора. Більше прописаної вартості  ви не сплатите.

Так, після прибуття авто в порт Європи, організовуєм подальшу доставку машини в будь-яке місто України, на СТО або до вашого будинку.

Розрахунок наступний: ввізне мито: 10% від оцінної вартості. На митниці звіряють договірну ціну за своїми каталогами, тому вона може бути вищою за передбачувану. Акцизний збір за двигун: Базова ставка * Коефіцієнт обсягу двигуна (л або кВт) * Коефіцієнт віку машини * крос-курс євро/долар. ПДВ дорівнює 20% від заявленої вартості транспортного засобу. Пенсійний внесок становить від 3 до 5% від суми контрактної вартості, акцизу, держмита та ПДВ. Усі відсоткові ставки відраховуються від оцінної (контрактної) вартості, яка складається з договірної ціни, мита та акцизного збору. Для точно прорахунку звертайтеся до менеджерів компанії GLONERO.

Старе авто у США утримувати невигідно – високі податки на викиди, висока вартість обслуговування автомобіля та дорога обов’язкова страховка. Причому, якщо в Україні «старе авто» — це жигуль 1968 року випуску у Вашого сусіда на пенсії, то в США — це автомобіль 2010-2013 року випуску. Страхування автомобілів у США – це унікальне явище, оскільки Ви можете платити більше навіть за те, що Ваш автомобіль був у ДТП у попереднього власника (тому при покупці авто на вторинному ринку американці обов’язково купують звіт CarFax). Навіть після незначних ДТП американці, як правило, авто не лагодять — просто отримують відшкодування від страхової компанії та їдуть до дилера за новим автомобілем. Страхові компанії, у свою чергу, виставляють такі автомобілі на страхові аукціони та продають за копійки. Автомобілі після серйозних пошкоджень у США вже не відновлюють, на відміну від України, де відновлення автомобілів після тотальних пошкоджень – це окремий бізнес.

Додайте до цього ще доступні кредити та лізингові програми та побачите, що більшість автомобілів у США експлуатується не більше 5 років (або до першої ДТП). З цих причин авто з США — це можливість добре заощадити при нульовій ймовірності купити автомобіль після тотальної ДТП. Наприклад, досить популярний в Україні Volkswagen CC 2015 року випуску на Авторіа коштує від $15000 до $23000, у США на аукціоні такий автомобіль коштує в середньому $2300-$3500. Навіть з урахуванням вартості доставки та розмитнення такий автомобіль обійдеться на 20-40% дешевше + по авто можна знайти всю історію його «життя в США», чого не скажеш про автомобілі з України, де 80% — це авто після ДТП або відвертий автомотлох ( середній вік зареєстрованих в Україні авто – понад 20 років).

Скільки кілометрів проїде ваш автомобіль залежить, в основному, від 4 факторів: чи користуєтеся ви рекуперацією чи ні, авто рухається містом або трасою, стиль водіння і температура повітря. У кожній електричці є система рекуперації – це дозволяє повертати витрачену енергію у батарею, при зниженні швидкості або гальмуванні. Чим більше таких циклів – тим більше проїде електромобіль. На трасі таких циклів набагато менше і відповідно запас ходу менший. Стиль керування сильно впливає на витрату енергії. Агресивний стиль водіння потребує більшої енергії і тому запас ходу електромобіля знижується. При падінні температури повітря підвищується внутрішній опір батареї і ємність падає. А тепер трохи цифр. На прикладі VW ID 4 Crozz із батареєю 85 кВт/год. Середня реальна витрата енергії на даному електромобілі 16 кВт/год. місто, 85/16 = 531 км, а по трасі, там де рекуперація практично не працює, витрата буде десь 19 кВт / год, а це означає 85/19 = 447 км. Важливо! Сукупність 4 факторів, описаних вище, можуть сильно впливати на реальний запас ходу, тому даний розрахунок не може бути взятий за якийсь факт або стандарт на реальній дорозі. Також не можна не враховувати, що заявлені дані заводу виробника відбуваються за певними емпіричними стандартами. Для китайських електромобілів найчастіше використовують стандарт CLTC (China Light-Duty Vehicle Test Cycle), який за параметрами дуже близький до NEDC. Він має на увазі більш плавне прискорення (0,45 м/с проти 0,53 у WLTP) і низьку середню швидкість (28,96 км/год проти 46,42 у WLTP).

 

Так, якщо ваш денний пробіг не перевищує запас ходу, а навіть якщо перевищує, існують адаптери для високошвидкісної зарядки. На практиці електромобіль може замінити авто з ДВЗ – повністю. Навіть якщо у вас є в гаражі авто з ДВЗ, ви навмисне будете здійснювати поїздки на електрокарі і причина ясна – економія! Найважливіше зрозуміти, електромобіль вимагає до себе особливої ​​уваги: ​​його потрібно регулярно заряджати і ретельно планувати свої поїздки по пробігу. Важливо: вартість утримання авто середнього класу в рази вища, ніж вартість утримання електромобіля і не тільки. Ціна на пальне: на 100 км пробігу на електромобілі ви витратите приблизно 27 грн.

В електромобілі є порт для звичайної зарядки та швидкої. Принцип простий – поки ви спите, ваше авто заряджається від звичайної електромережі забираючи 3,5 кВт на годину. На прикладі батареї 85 кВт можна зробити елементарний розрахунок. Наприклад, ви витратили 60% заряду батареї за день і поставили авто на зарядку використовуючи звичайну розетку 220В (10-16А), тоді 85-60%=51 кВт/3,5 кВт = 14 годин потрібно до 100% зарядки. Якщо у вашій розетці є 32А, ви можете отримувати до 7,3 кВт/год або використовуючи зарядну станцію з портом Type 2 – аналогічно, а високошвидкісний порт на спеціальних зарядних станціях може віддавати в середньому до 50 кВт/год. що передбачає заряд за годину з невеликою.

Є думка, що нові електромобілі з Китаю потребують перекладу інтерфейсу (мультимедійна система та панель приладів) зручною вам мовою, але це суперечне питання. Меню англійською мовою не завдасть вам незручностей і ось чому: завдяки дизайнерам інтерфейсу, графічні елементи на дисплеї асоціативно-зрозумілі та логічні, а це означає, що навіть абсолютно не володіючи англійською мовою можна по іконках легко здогадатися, яке налаштування за нею ховається. Також власники iPhone можуть вільно використовувати вбудовану функцію бездротового CarPlay (стосується авто з підтримкою CarPlay). Якщо вас не влаштовує таке рішення, то за додаткову плату, можна замовити послугу перекладу інтерфесу вашого електрокара на зручну мову.

Рівень безпеки електромобіля перевищує всі очікування. У будь-якому електромобілі ви знайдете солідний список інноваційних систем активної та пасивної безпеки: асистент екстреного гальмування, утримання у смузі, стеження за дорожніми знаками, сліпими зонами та втомою водія. Кількість подушок безпеки відповідає всім вимогам сучасного автомобіля. Важливим моментом є загальна конструкція електромобіля, а точніше – низький центр тяжіння завдяки важкій батареї розміщеної в підлозі автомобіля. Це знижує схильність до перекидання та впливає на керованість.

Авто відправляються з Китаю в контейнерах до одного з європейських портів: Констанца (Румунія), Гданськ (Польща), Клайпеда (Литва). Ми завжди завантажуємо авто на першому найближчому судні з Китаю, щоб доставити їх до України у мінімальний термін. З цих портів доставляємо авто до вашого міста автовозами по 6 авто за регулярним розкладом.

Не дивлячись на новизну модельного ряду електромобілів, обслуговувати їх стає з кожним днем ​​дедалі простіше. Попит народжує пропозицію і це стосується не лише машин, а й запасних частин. Ремонтні та кузовні станції технічного обслуговування прискореними темпами переходять на сервіс електромобілів та асортимент комплектуючих зростає з кожним днем! 

“GLONERO” – логістична компанія з доставки автомобілів в Україну та ЄС. Доставляємо авто з США та Канади.

Інформація/сервіс
Контакти

© 2024 Glonero